ZW
Komendanci

 

 

od 02.02.2004 r. do 19.04.2007 r. płk dypl. Włodzimierz BARANOWSKI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

od 19.04.2007 r. do 12.11.2013 r. płk Marcin FITAS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

od 12.11.2013 r. do 22.01.2014 r.  p.o. ppłk Tomasz SZOPLIK

 

 

 

 

 

 

 

 od 22.01.2014 r. do 29.02.2016 r. płk Tomasz POŁUCH


 

 

od 19.05.2016 r. płk Sławomir TĘCZA