ZW
Aktualności
POŻEGNANIE Z MUNDUREM
04.09.2017
Po 26 latach służby na emeryturę przeszedł st.chor.szt. Piotr WYSOCKI, starszy podoficer specjalista Pionu Szkolenia w Oddziale Specjalnym Żandarmerii Wojskowej w Warszawie.

    Na uroczystej zbiórce Oddziału, odchodzącego do rezerwy st.chor.szt. Piotra WYSOCKIEGO uroczyście pożegnał komendant Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej płk Sławomir TĘCZA, zastępca komendanta ppłk Michał CICHOCKI oraz cały stan osobowy Oddziału.
   Zwracając się do odchodzącego żołnierza, komendant Oddziału podziękował mu za pełną oddania wzorową służbę na rzecz Oddziału, podkreślając jego kompetentność, rzetelność oraz wysoką kulturę osobistą. Życzył wszelkiej pomyślności na nowym etapie życia.
    Zwracając się do kolegów i koleżanek st.chor.szt. Piotr WYSOCKI podziękował wszystkim za wieloletnią współpracę w Oddziale, życząc wszystkim satysfakcji i zadowolenia w służbie.
    W dowód uznania za pełną zaangażowania służbę komendant Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej w Warszawie wyróżnił st.chor.szt. Piotra WYSOCKIEGO statuetką spec-żandarma.


Foto: / Tekst: Sekcja Wychowawcza